Jdi na obsah Jdi na menu
 


První setkání s páníčky

21. 2. 2010

Když mi bylo 22 dnů, přišla se na mě poprvé podívat moje budoucí panička. Vzala sebou i svého syna Toma. Oba se mi moc líbili.

Týden nato mě přišla panička navštívit znovu a tentokrát vzala i páníčka. Byl s nimi i jejich zeť Honza. Tak jsem jim hned ukázal, že už se umím prát se ségrou a že už umím chodit čůrat na určené místo - to je prý pro páníčky moc důležité. Vypadali spokojení a pořád mě chválili! Zatím se mi zdají všichni báječní, tak uvidíme, jací budou ti další z rodinky. Pořád se mluví o nějakém malém kamarádovi Davíkovi, tak už se nemůžu dočkat!

Když mi bylo měsíc a půl, přišla zase panička s páníčkem a s dcerou Romanou. Hrozně dlouho se vybavovali v obýváku, ale pak se na mě konečně přišli podívat a bylo to fajn.

23.3.2010 si mě panička s páníčkem přijeli vyzvednout. Dostali spoustu pokynů a i nějaké dárečky do začátku, naložili mě do auta a odvezli do Davle. V autě pro mě měli připravenou krabici, ale zbytečně. Celou cestu jsem prospal paničce na klíně - ať od začátku vědí, kdo tu šéfuje, ne?